Volleybalclinic bij Casa Bonita

dinsdag 4 oktober 2022

Volleybalclinic bij Casa Bonita

Zoals u wellicht heeft gehoord, is het WK Volleybal van start gegaan en is Apeldoorn één van de speelsteden.

Op donderdag 29 september werden de dames van Team NL enthousiast onthaald in Apeldoorn. Groep 6, 7 en 8 hadden het geluk hierbij aanwezig te zijn!

De dames van Team NL kwamen op 29 september namelijk naar woonzorgcentrum ‘Casa Bonita’. Ook de burgemeester van Apeldoorn, dhr Heerts, was hierbij aanwezig. Op het veld waren diverse activiteiten voor onze leerlingen zodat zij hun volleybalskills konden laten zien. Het feest werd pas echt compleet toen de burgemeester een potje mee wilde volleyballen.

De kinderen mochten na de clinic weer terug naar school. Maar niet voordat er een gezonde fruitsalade was getrakteerd en de kinderen allemaal een eigen strandbal hadden gekregen. Met deze bal kunnen ze weer goed verder oefenen om misschien ook wel de top te bereiken!

Delen via